Svečana dodela diploma za studente osnovnih akademskih i master studija Visoke škole „Dositej”

U sredu, 31/01/2018. godine održana je SVEČANA DODELA DIPLOMA za studente osnovnih akademskih i master studija.

Oplemenjeni novim znanjem i iskustvom, studenati Visoke škole akademskih studija “Dositej” primili su danas diplomu o završetku studija. Studenti u toku studiranja imaju priliku da oprobaju svoje teorijsko znanje i u praksi, u kompanijama koje su u samom vrhu u svojoj oblasti. Ova diploma otvora vrata ka daljem građenju karijere.

Svečanom uručivanju diploma prisustvovao je veliki broj  profesora, koji su osim mudrih saveta kojima su darovali diplomce, istakali da budućnost predstavljaju upravo ovi mladi ljudi.

Zahvaljujemo vam se što ste se odazvali u velikom broju i učunili ovaj dan posebnim.

NAPOMENA: Studenti koji nisu preuzeli svoju diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 10,00 do 15,00 časova u Studentskoj službi

Comments are closed.