Zlatna medalja za kvalitet Akademiji Dositej

Sa posebnim zadovoljstvom prisustvovali smo svečanoj dodeli priznanja na 14. medjunarodnom sajmu obrazovanja „Putokazi”. Ceremonija je bila održana 7. marta u Kongresnom centru „Master” Novosadskog sajma, generalni direktor  mr Slobodan Cvetković uručio je poseban pehar Akademiji Dositej. Akademija Dositej dobitnik je pet velikih zlatnih medalja za kvalitet obrazovanja. Medalje su uručene: Visokoj školi akademskih studija “Dositej”, Srednjoj školi “Dositej”, Srednjoj medicinskoj školi, Tehničkoj školi, Beogradskoj umetničkoj školi za dizajn i nove medije. Veliki šampionski pehar Akademiji Dositej uručili su predsednik komisije za ocenu kvaliteta i zamenik pokrajinskog sekretara za visoko obrazovanje.

Comments are closed.